BZT52C22-13-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZT52C22-13-F Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BZT52C22-13-F
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului DIODE ZENER 22V 500MW SOD123
Foi de date: BZT52C22-13-F.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BZT52C22-13-F
Număr parc BZT52C22-13-F Producător Diodes Incorporated
Descriere DIODE ZENER 22V 500MW SOD123 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3502353 pcs Fișa cu date BZT52C22-13-F.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 22V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 900mV @ 10mA
Toleranţă ±6% Pachetul dispozitivului furnizor SOD-123
Serie - Putere - Max 500mW
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz SOD-123
Alte nume BZT52C22-13-FDI Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanță (Max) (Zzt) 55 Ohms
descriere detaliata Zener Diode 22V 500mW ±6% Surface Mount SOD-123 Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 100nA @ 15.4V