BZT52C16S-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZT52C16S-7-F Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BZT52C16S-7-F
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului DIODE ZENER 16V 200MW SOD323
Foi de date: BZT52C16S-7-F.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BZT52C16S-7-F
Număr parc BZT52C16S-7-F Producător Diodes Incorporated
Descriere DIODE ZENER 16V 200MW SOD323 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2040737 pcs Fișa cu date BZT52C16S-7-F.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 16V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 900mV @ 10mA
Toleranţă ±6% Pachetul dispozitivului furnizor SOD-323
Serie - Putere - Max 200mW
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz SC-76, SOD-323
Alte nume BZT52C16S-FDITR
BZT52C16S7F
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanță (Max) (Zzt) 40 Ohms
descriere detaliata Zener Diode 16V 200mW ±6% Surface Mount SOD-323 Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 100nA @ 11.2V
Numărul părții de bază BZT52C16
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
BZT52C18-7
BZT52C18-7
Producători: Diodes Incorporated
Descriere: DIODE ZENER 18V 500MW SOD123
In stoc: 6771 pcs
Descarca: BZT52C18-7.pdf
RFQ
BZT52C16-TP
BZT52C16-TP
Producători: Micro Commercial Components (MCC)
Descriere: DIODE ZENER 16V 500MW SOD123
In stoc: 2361827 pcs
Descarca: BZT52C16-TP.pdf
RFQ
BZT52C16S RRG
BZT52C16S RRG
Producători: TSC (Taiwan Semiconductor)
Descriere: DIODE ZENER 16V 200MW SOD323F