BZT52C13S-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZT52C13S-7-F Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BZT52C13S-7-F
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului DIODE ZENER 13V 200MW SOD323
Foi de date: BZT52C13S-7-F.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BZT52C13S-7-F
Număr parc BZT52C13S-7-F Producător Diodes Incorporated
Descriere DIODE ZENER 13V 200MW SOD323 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1602495 pcs Fișa cu date BZT52C13S-7-F.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 13V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 900mV @ 10mA
Toleranţă ±6% Pachetul dispozitivului furnizor SOD-323
Serie - Putere - Max 200mW
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz SC-76, SOD-323
Alte nume BZT52C13S-FDITR
BZT52C13S7F
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanță (Max) (Zzt) 30 Ohms
descriere detaliata Zener Diode 13V 200mW ±6% Surface Mount SOD-323 Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 100nA @ 8V