BZT52C13-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BZT52C13-7-F
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului DIODE ZENER 13V 500MW SOD123
Foi de date: BZT52C13-7-F.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BZT52C13-7-F
Număr parc BZT52C13-7-F Producător Diodes Incorporated
Descriere DIODE ZENER 13V 500MW SOD123 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2472555 pcs Fișa cu date BZT52C13-7-F.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 13V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 900mV @ 10mA
Toleranţă ±6.42% Pachetul dispozitivului furnizor SOD-123
Serie - Putere - Max 500mW
Pachet / Caz SOD-123 Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanță (Max) (Zzt) 30 Ohms
descriere detaliata Zener Diode 13V 500mW ±6.42% Surface Mount SOD-123 Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 100nA @ 8V
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
BZT52C13-7-F
BZT52C13-7-F
Producători: Diodes Incorporated
Descriere: DIODE ZENER 13V 500MW SOD123