BAT750-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BAT750-7-F Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BAT750-7-F
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului DIODE SCHOTTKY 40V 750MA SOT23-3
Foi de date: BAT750-7-F.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BAT750-7-F
Număr parc BAT750-7-F Producător Diodes Incorporated
Descriere DIODE SCHOTTKY 40V 750MA SOT23-3 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1156511 pcs Fișa cu date BAT750-7-F.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 490mV @ 750mA Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 40V
Pachetul dispozitivului furnizor SOT-23-3 Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie - Timp de recuperare invers (trr) 10ns
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Alte nume BAT750-FDITR
BAT7507F
Temperatura de funcționare - Junction -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tipul de diodă Schottky
descriere detaliata Diode Schottky 40V 750mA Surface Mount SOT-23-3 Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 100µA @ 30V
Curent - Mediu rectificat (Io) 750mA Capacitate @ Vr, F 175pF @ 0V, 1MHz
Numărul părții de bază BAT750
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
BAT754L,115
BAT754L,115
Producători: Nexperia
Descriere: DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V 6TSSOP
In stoc: 1025084 pcs
Descarca: BAT754L,115.pdf
RFQ
BAT754,215
BAT754,215
Producători: Nexperia
Descriere: DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOT23
In stoc: 256410 pcs
Descarca: BAT754,215.pdf
RFQ
BAT74S,115
BAT74S,115
Descarca: BAT74S,115.pdf
BAT754A,215
BAT754A,215
Descriere: DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V SOT23
Descarca: BAT754A,215.pdf
Producători: Diodes Incorporated
Descriere: DIODE SCHOTTKY 40V 750MA SOT23-3
Descarca: BAT750-7.pdf
Descriere: DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V SOT143B
BAT74V,115
BAT74V,115
Descriere: DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V SOT666
Descarca: BAT74V,115.pdf
BAT750-TP
BAT750-TP
Producători: Micro Commercial Components (MCC)
Descriere: DIODE SCHOTTKY 40V 750MA SOT23
Descarca: BAT750-TP.pdf
BAT754C,215
BAT754C,215
Producători: Nexperia USA Inc.
Descarca: BAT754C,215.pdf
BAT74S,135
BAT74S,135
Descarca: BAT74S,135.pdf
BAT750TA
BAT750TA
Descarca: BAT750TA.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW