BAS70DW-04-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BAS70DW-04-7-F Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BAS70DW-04-7-F
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT363
Foi de date: BAS70DW-04-7-F.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BAS70DW-04-7-F
Număr parc BAS70DW-04-7-F Producător Diodes Incorporated
Descriere DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT363 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 478631 pcs Fișa cu date BAS70DW-04-7-F.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 1V @ 15mA Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 70V
Pachetul dispozitivului furnizor SOT-363 Viteză Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed