BAS70-04T-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BAS70-04T-7-F Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BAS70-04T-7-F
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT523
Foi de date: BAS70-04T-7-F.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BAS70-04T-7-F
Număr parc BAS70-04T-7-F Producător Diodes Incorporated
Descriere DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT523 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 904766 pcs Fișa cu date BAS70-04T-7-F.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 1V @ 15mA Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 70V
Pachetul dispozitivului furnizor SOT-523 Viteză Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Serie - Timp de recuperare invers (trr) 5ns
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz SOT-523
Temperatura de funcționare - Junction -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Tipul de diodă Schottky Configurarea diodelor 1 Pair Series Connection
descriere detaliata Diode Array 1 Pair Series Connection Schottky 70V 70mA (DC) Surface Mount SOT-523 Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 100nA @ 50V
Curent - medie rectificată (Io) (per diodă) 70mA (DC) Numărul părții de bază BAS70-04