B280Q-13-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
B280Q-13-F Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B280Q-13-F
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului DIODE SCHOTTKY 80V 2A SMB
Foi de date: B280Q-13-F.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / Conform RoHS
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B280Q-13-F
Număr parc B280Q-13-F Producător Diodes Incorporated
Descriere DIODE SCHOTTKY 80V 2A SMB Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / Conform RoHS
cantitate valabila 657663 pcs Fișa cu date B280Q-13-F.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 790mV @ 2A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 80V
Pachetul dispozitivului furnizor SMB Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie Automotive, AEC-Q101 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz DO-214AA, SMB Temperatura de funcționare - Junction -65°C ~ 150°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS Compliant Tipul de diodă Schottky
descriere detaliata Diode Schottky 80V 2A Surface Mount SMB Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 7µA @ 80V
Curent - Mediu rectificat (Io) 2A Capacitate @ Vr, F 75pF @ 4V, 1MHz
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
B28AB
B28AB
Producători: NKK Switches
Descriere: SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 28V
In stoc: 16822 pcs
Descarca: B28AB.pdf
RFQ
B2873
B2873
Producători: American Hakko Products, Inc.
Descriere: CLEANING DRIL, HEATER FOR FM-202
In stoc: 8632 pcs
Descarca:
RFQ
B280BE-13
B280BE-13
Producători: Diodes Incorporated
Descriere: DIODE SCHOTTKY 80V 2A SMB
Descarca: B280BE-13.pdf
B28A1P
B28A1P
Producători: NKK Switches
Descarca: B28A1P.pdf
B280LB0S
B280LB0S
Producători: Dielectric Laboratories
Descriere: BANDPASS FILTERS
In stoc: 765 pcs
Descarca: B280LB0S.pdf