AZ23C33-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AZ23C33-7-F Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AZ23C33-7-F
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului DIODE ZENER ARRAY 33V SOT23-3
Foi de date: AZ23C33-7-F.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile AZ23C33-7-F
Număr parc AZ23C33-7-F Producător Diodes Incorporated
Descriere DIODE ZENER ARRAY 33V SOT23-3 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 198242 pcs Fișa cu date AZ23C33-7-F.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 33V Toleranţă ±5%
Pachetul dispozitivului furnizor SOT-23-3 Serie -
Putere - Max 300mW ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Alte nume AZ23C33-FDICT
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C Tipul de montare Surface Mount
Impedanță (Max) (Zzt) 80 Ohms descriere detaliata Zener Diode Array 1 Pair Common Anode 33V 300mW ±5% SOT-23-3
configurație 1 Pair Common Anode Numărul părții de bază AZ23C33
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
AZ23C30-G3-18
AZ23C30-G3-18
Producători: Electro-Films (EFI) / Vishay
Descriere: DIODE ZENER 30V 300MW SOT23
In stoc: 2108633 pcs
Descarca: AZ23C30-G3-18.pdf
RFQ
AZ23C33-7
AZ23C33-7
Producători: Diodes Incorporated
Descriere: DIODE ZENER ARRAY 33V SOT23-3