AP7381-33V-A
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP7381-33V-A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AP7381-33V-A
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului IC REG LINEAR 3.3V 150MA TO92
Foi de date: AP7381-33V-A.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile AP7381-33V-A
Număr parc AP7381-33V-A Producător Diodes Incorporated
Descriere IC REG LINEAR 3.3V 150MA TO92 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 769737 pcs Fișa cu date AP7381-33V-A.pdf
Dropout de tensiune (Max) 1V @ 100mA Tensiune - ieșire (min / fix) 3.3V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 40V
Pachetul dispozitivului furnizor TO-92 Serie -
Caracteristici de protecție Current Limit, Thermal Shutdown ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads) PSRR -
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume AP7381-33V-A-ND
AP7381-33V-ADITB
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TJ)
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Through Hole
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC 1 Output 150mA TO-92 Curent - aprovizionare (Max) 25µA
Curent - Quiescent (Iq) 2.5µA Curent - ieșire 150mA