AP7350-18CF4-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP7350-18CF4-7 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AP7350-18CF4-7
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului IC REG LIN 1.8V X2WLB0606-4
Foi de date: AP7350-18CF4-7.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile AP7350-18CF4-7
Număr parc AP7350-18CF4-7 Producător Diodes Incorporated
Descriere IC REG LIN 1.8V X2WLB0606-4 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 648018 pcs Fișa cu date AP7350-18CF4-7.pdf
Dropout de tensiune (Max) 0.6V @ 150mA Tensiune - ieșire (min / fix) 1.8V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 5.25V
Pachetul dispozitivului furnizor X2-WLB0606-4 Serie -
Caracteristici de protecție Current Limit ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4-XFBGA PSRR -
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume AP7350-18CF4-7DITR Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 150mA X2-WLB0606-4 Curent - Quiescent (Iq) 400nA
Curent - ieșire 150mA Caracteristici de control Enable