AP7343D-31FS4-7B
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP7343D-31FS4-7B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AP7343D-31FS4-7B
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului IC REG LINEAR 3.1V 300MA 4DFN
Foi de date: AP7343D-31FS4-7B.pdf
  • Mesaj
Specificațiile AP7343D-31FS4-7B
Număr parc AP7343D-31FS4-7B Producător Diodes Incorporated
Descriere IC REG LINEAR 3.1V 300MA 4DFN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 683758 pcs Fișa cu date AP7343D-31FS4-7B.pdf
Dropout de tensiune (Max) 0.29V @ 300mA Tensiune - ieșire (min / fix) 3.1V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 5.25V
Pachetul dispozitivului furnizor X2-DFN1010-4 Serie -
Caracteristici de protecție Over Current ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4-XDFN Exposed Pad PSRR 75dB (1kHz)
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Numărul autorităților de reglementare 1
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.1V 300mA X2-DFN1010-4
Curent - Quiescent (Iq) 60µA Curent - ieșire 300mA