AP7333-18SAG-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP7333-18SAG-7 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AP7333-18SAG-7
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului IC REG LINEAR 1.8V 300MA SOT23-3
Foi de date: AP7333-18SAG-7.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile AP7333-18SAG-7
Număr parc AP7333-18SAG-7 Producător Diodes Incorporated
Descriere IC REG LINEAR 1.8V 300MA SOT23-3 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 789495 pcs Fișa cu date AP7333-18SAG-7.pdf
Dropout de tensiune (Max) - Tensiune - ieșire (min / fix) 1.8V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 6V
Pachetul dispozitivului furnizor SOT-23-3 Serie -
Caracteristici de protecție Over Current, Over Temperature, Short Circuit ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 PSRR 65dB (100Hz)
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume AP7333-18SAG-7DITR
AP733318SAG7
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 300mA SOT-23-3 Curent - aprovizionare (Max) 85µA
Curent - Quiescent (Iq) 75µA Curent - ieșire 300mA