AP7315-32SR-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP7315-32SR-7 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AP7315-32SR-7
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului IC REG LINEAR 3.2V 150MA SOT23
  • Mesaj
Specificațiile AP7315-32SR-7
Număr parc AP7315-32SR-7 Producător Diodes Incorporated
Descriere IC REG LINEAR 3.2V 150MA SOT23 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 627844 pcs Fișa cu date
Dropout de tensiune (Max) 0.29V @ 150mA Tensiune - ieșire (min / fix) 3.2V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 5.25V
Pachetul dispozitivului furnizor SOT-23 Serie -
Caracteristici de protecție Over Current ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 PSRR 75dB (1kHz)
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Numărul autorităților de reglementare 1
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.2V 150mA SOT-23
Curent - aprovizionare (Max) 100µA Curent - Quiescent (Iq) 60µA
Curent - ieșire 150mA Caracteristici de control -