AP2202K-2.6TRE1
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP2202K-2.6TRE1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AP2202K-2.6TRE1
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului IC REG LINEAR 2.6V 150MA SOT23-5
Foi de date: AP2202K-2.6TRE1.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile AP2202K-2.6TRE1
Număr parc AP2202K-2.6TRE1 Producător Diodes Incorporated
Descriere IC REG LINEAR 2.6V 150MA SOT23-5 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 961872 pcs Fișa cu date AP2202K-2.6TRE1.pdf
Dropout de tensiune (Max) 0.35V @ 150mA Tensiune - ieșire (min / fix) 2.6V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 13.2V
Pachetul dispozitivului furnizor SOT-23-5 Serie -
Pachet / Caz SC-74A, SOT-753 PSRR 75dB (100Hz)
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Numărul autorităților de reglementare 1
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.6V 150mA SOT-23-5
Curent - aprovizionare (Max) 2.5A Curent - Quiescent (Iq) 150µA
Curent - ieșire 150mA Caracteristici de control Enable