AP2138R-2.5TRG1
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP2138R-2.5TRG1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AP2138R-2.5TRG1
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului IC REG LINEAR 2.5V 250MA SOT89
Foi de date: AP2138R-2.5TRG1.pdf
  • Mesaj
Specificațiile AP2138R-2.5TRG1
Număr parc AP2138R-2.5TRG1 Producător Diodes Incorporated
Descriere IC REG LINEAR 2.5V 250MA SOT89 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5875 pcs Fișa cu date AP2138R-2.5TRG1.pdf
Dropout de tensiune (Max) 1V @ 250mA Tensiune - ieșire (min / fix) 2.5V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 6V
Pachetul dispozitivului furnizor SOT-89 Serie -
Caracteristici de protecție Over Current ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz TO-243AA PSRR -
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume AP2138R-2.5TRG1DITR Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 250mA SOT-89 Curent - Quiescent (Iq) 1.5µA
Curent - ieșire 250mA Caracteristici de control -