AP2128K-5.2TRG1
Prezentarea produsului
Număr parc: AP2128K-5.2TRG1
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului IC REG LINEAR 5.2V 300MA SOT23-5
Foi de date: AP2128K-5.2TRG1.pdf
  • Mesaj
Specificațiile AP2128K-5.2TRG1
Număr parc AP2128K-5.2TRG1 Producător Diodes Incorporated
Descriere IC REG LINEAR 5.2V 300MA SOT23-5 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 943970 pcs Fișa cu date AP2128K-5.2TRG1.pdf
Dropout de tensiune (Max) 0.3V @ 300mA Tensiune - ieșire (min / fix) 5.2V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 6V
Pachetul dispozitivului furnizor SOT-23-5 Serie -
Caracteristici de protecție Over Current, Over Temperature ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz SC-74A, SOT-753 PSRR 63dB ~ 45db (100Hz ~ 10kHz)
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Numărul autorităților de reglementare 1
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5.2V 300mA SOT-23-5
Curent - Quiescent (Iq) 90µA Curent - ieșire 300mA