AP2125KC-4.2TRE1
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AP2125KC-4.2TRE1
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului IC REG LINEAR 4.2V 300MA SC82
Foi de date: AP2125KC-4.2TRE1.pdf
  • Mesaj
Specificațiile AP2125KC-4.2TRE1
Număr parc AP2125KC-4.2TRE1 Producător Diodes Incorporated
Descriere IC REG LINEAR 4.2V 300MA SC82 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3270 pcs Fișa cu date AP2125KC-4.2TRE1.pdf
Dropout de tensiune (Max) 0.3V @ 300mA Tensiune - ieșire (min / fix) 4.2V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 6V
Pachetul dispozitivului furnizor SC-82 Serie -
Caracteristici de protecție Over Current, Over Temperature ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz SC-82 PSRR 65dB (100Hz ~ 1kHz)
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Numărul autorităților de reglementare 1
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 4.2V 300mA SC-82
Curent - Quiescent (Iq) 90µA Curent - ieșire 300mA