AP1507-D5-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP1507-D5-13 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AP1507-D5-13
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului IC REG BUCK ADJ 3A TO252-5
Foi de date: AP1507-D5-13.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile AP1507-D5-13
Număr parc AP1507-D5-13 Producător Diodes Incorporated
Descriere IC REG BUCK ADJ 3A TO252-5 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 168034 pcs Fișa cu date AP1507-D5-13.pdf
Tensiune - ieșire (min / fix) 1.23V Tensiune - ieșire (Max) 18V
Tensiune - Intrare (Min) 4.5V Tensiune - Intrare (Max) 22V
Topologie Buck Redresor sincron No
Pachetul dispozitivului furnizor TO-252-5 Serie -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz TO-252-6, DPak (5 Leads + Tab)
Tipul de ieșire Adjustable Configurarea ieșirii Positive
Alte nume AP1507-D5-13-ND
AP1507-D5-13DITR
Temperatura de Operare -20°C ~ 85°C (TA)
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Surface Mount
Funcţie Step-Down Frecvență - Comutare 150kHz
descriere detaliata Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 1.23V 1 Output 3A TO-252-6, DPak (5 Leads + Tab) Curent - ieșire 3A