AP131-29WG-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AP131-29WG-7
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului IC REG LINEAR 2.9V 300MA SOT25
Foi de date: AP131-29WG-7.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile AP131-29WG-7
Număr parc AP131-29WG-7 Producător Diodes Incorporated
Descriere IC REG LINEAR 2.9V 300MA SOT25 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 342327 pcs Fișa cu date AP131-29WG-7.pdf
Dropout de tensiune (Max) 0.5V @ 300mA Tensiune - ieșire (min / fix) 2.9V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 5.5V
Pachetul dispozitivului furnizor SOT-25 Serie -
Caracteristici de protecție Over Current, Over Temperature ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz SC-74A, SOT-753 PSRR 60dB (100Hz)
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Numărul autorităților de reglementare 1
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.9V 300mA SOT-25
Curent - Quiescent (Iq) 100µA Curent - ieșire 300mA