AP130-15RG-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP130-15RG-7 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AP130-15RG-7
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului IC REG LINEAR 1.5V 300MA SC59R
Foi de date: AP130-15RG-7.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile AP130-15RG-7
Număr parc AP130-15RG-7 Producător Diodes Incorporated
Descriere IC REG LINEAR 1.5V 300MA SC59R Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 369615 pcs Fișa cu date AP130-15RG-7.pdf
Dropout de tensiune (Max) 0.5V @ 300mA Tensiune - ieșire (min / fix) 1.5V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 5.5V
Pachetul dispozitivului furnizor SC-59R Serie -
Caracteristici de protecție Over Current, Over Temperature, Short Circuit ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 PSRR 58dB (100Hz)
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume AP130-15RGDITR Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 300mA SC-59R Curent - Quiescent (Iq) 100µA
Curent - ieșire 300mA Caracteristici de control -