AP1118S12L-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP1118S12L-13 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AP1118S12L-13
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului IC REG LINEAR 12V 1A 8SOP
Foi de date: AP1118S12L-13.pdf
  • Mesaj
Specificațiile AP1118S12L-13
Număr parc AP1118S12L-13 Producător Diodes Incorporated
Descriere IC REG LINEAR 12V 1A 8SOP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3340 pcs Fișa cu date AP1118S12L-13.pdf
Dropout de tensiune (Max) 1.4V @ 1A Tensiune - ieșire (min / fix) 12V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 18V
Pachetul dispozitivului furnizor 8-SOP Serie -
Caracteristici de protecție Over Current, Over Temperature ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 60dB (120Hz)
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume AP1118S12L13
AP1118S12LDICT
Temperatura de Operare 0°C ~ 150°C
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 1A 8-SOP Curent - ieșire 1A