AP1115AY30L-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP1115AY30L-13 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AP1115AY30L-13
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului IC REG LINEAR 3V 600MA SOT89-3
Foi de date: AP1115AY30L-13.pdf
  • Mesaj
Specificațiile AP1115AY30L-13
Număr parc AP1115AY30L-13 Producător Diodes Incorporated
Descriere IC REG LINEAR 3V 600MA SOT89-3 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5330 pcs Fișa cu date AP1115AY30L-13.pdf
Dropout de tensiune (Max) 1.3V @ 600mA Tensiune - ieșire (min / fix) 3V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 18V
Pachetul dispozitivului furnizor SOT-89-3 Serie -
Caracteristici de protecție Over Current, Over Temperature ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz TO-243AA PSRR 60dB (120Hz)
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume AP1115AY30LDITR Temperatura de Operare 0°C ~ 125°C
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3V 600mA SOT-89-3 Curent - Quiescent (Iq) 10mA
Curent - ieșire 600mA Caracteristici de control -