AP1086K18G-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP1086K18G-13 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AP1086K18G-13
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului IC REG LINEAR 1.8V 1.5A TO263-2
Foi de date: AP1086K18G-13.pdf
  • Mesaj
Specificațiile AP1086K18G-13
Număr parc AP1086K18G-13 Producător Diodes Incorporated
Descriere IC REG LINEAR 1.8V 1.5A TO263-2 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5631 pcs Fișa cu date AP1086K18G-13.pdf
Dropout de tensiune (Max) - Tensiune - ieșire (min / fix) 1.8V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 12V
Pachetul dispozitivului furnizor TO-263-2 Serie -
Caracteristici de protecție Over Current, Over Temperature ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB PSRR 60dB (120Hz)
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume AP1086K18G-13DI Temperatura de Operare 0°C ~ 125°C
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 1.5A TO-263-2 Curent - Quiescent (Iq) 10mA
Curent - ieșire 1.5A Caracteristici de control -