AP1084T33L-U
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AP1084T33L-U
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului IC REG LINEAR 3.3V 5A TO220-3
Foi de date: AP1084T33L-U.pdf
  • Mesaj
Specificațiile AP1084T33L-U
Număr parc AP1084T33L-U Producător Diodes Incorporated
Descriere IC REG LINEAR 3.3V 5A TO220-3 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4628 pcs Fișa cu date AP1084T33L-U.pdf
Dropout de tensiune (Max) 1.4V @ 5A Tensiune - ieșire (min / fix) 3.3V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 12V
Pachetul dispozitivului furnizor TO-220-3 Serie -
Caracteristici de protecție Over Current, Over Temperature ambalare Tube
Pachet / Caz TO-220-3 PSRR -
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume AP1084T33L-UDI
AP1084T33LU
Temperatura de Operare 0°C ~ 125°C
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Through Hole
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 5A TO-220-3 Curent - Quiescent (Iq) 10mA
Curent - ieșire 5A Caracteristici de control -