AP1084D33L-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP1084D33L-13 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AP1084D33L-13
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului IC REG LINEAR 3.3V 5A TO252-3
Foi de date: AP1084D33L-13.pdf
  • Mesaj
Specificațiile AP1084D33L-13
Număr parc AP1084D33L-13 Producător Diodes Incorporated
Descriere IC REG LINEAR 3.3V 5A TO252-3 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5438 pcs Fișa cu date AP1084D33L-13.pdf
Dropout de tensiune (Max) 1.4V @ 5A Tensiune - ieșire (min / fix) 3.3V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 12V
Pachetul dispozitivului furnizor TO-252-3 Serie -
Caracteristici de protecție Over Current, Over Temperature ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR -
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume AP1084D33L13
AP1084D33LDICT
Temperatura de Operare 0°C ~ 125°C
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 5A TO-252-3 Curent - Quiescent (Iq) 10mA
Curent - ieșire 5A Caracteristici de control -