1N5398S-T
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
1N5398S-T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1N5398S-T
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului DIODE GEN PURP 800V 1.5A DO41
Foi de date: 1N5398S-T.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 1N5398S-T
Număr parc 1N5398S-T Producător Diodes Incorporated
Descriere DIODE GEN PURP 800V 1.5A DO41 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4774 pcs Fișa cu date 1N5398S-T.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 1.1V @ 1.5A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 800V
Pachetul dispozitivului furnizor DO-41 Viteză Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Serie - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz DO-204AL, DO-41, Axial Temperatura de funcționare - Junction -65°C ~ 150°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tipul de diodă Standard
descriere detaliata Diode Standard 800V 1.5A Through Hole DO-41 Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 5µA @ 800V
Curent - Mediu rectificat (Io) 1.5A Capacitate @ Vr, F 20pF @ 4V, 1MHz
Numărul părții de bază 1N5398
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
1N5399
1N5399
Producători: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere: DIODE GEN PURP 1KV 1.5A DO15