XB3-24Z8RM
Digi InternationalDigi International
XB3-24Z8RM Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: XB3-24Z8RM
Producator / Marca: Digi International
Descrierea produsului RF TXRX MODULE ZIGBEE
Foi de date: 1.XB3-24Z8RM.pdf2.XB3-24Z8RM.pdf3.XB3-24Z8RM.pdf4.XB3-24Z8RM.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile XB3-24Z8RM
Număr parc XB3-24Z8RM Producător Digi International
Descriere RF TXRX MODULE ZIGBEE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - Aprovizionare 2.1 V ~ 3.6 V IC / Partea utilizată EFR32MG
Serie XBee3™ PRO Interfețe intermediare I²C, SPI, UART
Sensibilitate -103dBm RF Familie / Standard 802.15.4
Protocol Zigbee® Putere - Ieșire 19dBm
ambalare Tray Pachet / Caz 34-SMD Module
Alte nume 602-2130
XBP24MZ8RM
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Modulare DSSS Dimensiunea memoriei 1MB Flash, 128kB RAM
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecvență 2.4GHz
Rata de date 250kbps Curent - transmiterea 135mA
Curent - Primirea 15mA Tipul antenei Not Included, Castellation