XB24CZ7UITB003
Digi InternationalDigi International
XB24CZ7UITB003 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: XB24CZ7UITB003
Producator / Marca: Digi International
Descrierea produsului RF TXRX MODULE 802.15.4 U.FL ANT
Foi de date: 1.XB24CZ7UITB003.pdf2.XB24CZ7UITB003.pdf3.XB24CZ7UITB003.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile XB24CZ7UITB003
Număr parc XB24CZ7UITB003 Producător Digi International
Tensiune - Aprovizionare 2.1 V ~ 3.6 V IC / Partea utilizată EM357
Serie XBee® ZigBee® Interfețe intermediare SPI, UART
Sensibilitate -102dBm RF Familie / Standard 802.15.4
Protocol Zigbee® Putere - Ieșire 8dBm
ambalare Tray Pachet / Caz Module
Alte nume 602-1857
XB24CZ7UITB003-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Modulare DSSS Dimensiunea memoriei 32kB Flash, 2kB RAM
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecvență 2.4GHz
Rata de date 1Mbps Curent - transmiterea 33mA ~ 59mA
Curent - Primirea 28mA ~ 45mA Tipul antenei Not Included, U.FL