X24-009PKC-RA
Digi InternationalDigi International
X24-009PKC-RA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: X24-009PKC-RA
Producator / Marca: Digi International
Descrierea produsului MOD RF 2.4GHZ 9600BPS RS232/485
Foi de date: X24-009PKC-RA.pdf
  • Mesaj
Specificațiile X24-009PKC-RA
Număr parc X24-009PKC-RA Producător Digi International
Descriere MOD RF 2.4GHZ 9600BPS RS232/485 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4079 pcs Fișa cu date X24-009PKC-RA.pdf
Tensiune - Aprovizionare 7 V ~ 18 V Serie XStream™
Sensibilitate -105dBm Putere - Ieșire 17dBm (50mW)
Alte nume X24009PKCRA Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Modulare sau Protocol FHSS, FSK Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Interfață RS-232, RS-485 Funcţie Transceiver, Modem
Frecvență 2.4GHz ~ 2.4835GHz Caracteristici -
descriere detaliata RF Transceiver, Modem 2.4GHz ~ 2.4835GHz FHSS, FSK RS-232, RS-485 9.6kbps Rata de date (Max) 9.6kbps