Digi International| Număr parc | DC-ANT-24DP | Producător | Digi International |
|---|---|---|---|
| Descriere | RF ANT 2.4GHZ WHIP TILT RP-SMA | Condiții libere de stare / stare RoHS | Plumb fără RoHS / RoHS |
| cantitate valabila | 13386 pcs | Fișa cu date | DC-ANT-24DP.pdf |
| VSWR | - | terminare | Connector, RP-SMA Male |
| Serie | - | Întoarcere pierdere | - |
| ambalare | Bulk | Alte nume | 602-1064 DC-ANT-24DP-ND DCANT24DP |
| Număr de benzi | 1 | Tipul de montare | Connector Mount |
| Ingress Protection | - | Înălțime (Max) | 3.425" (87.00mm) |
| Câştig | 1.8dBi | Interval de frecvență | 2.4GHz ~ 2.5GHz |
| Grupul de frecvențe | UHF (2 GHz ~ 3 GHz) | Frecvență (centru / bandă) | 2.4GHz |
| Caracteristici | - | descriere detaliata | 2.4GHz Wi-Fi Whip, Tilt RF Antenna 2.4GHz ~ 2.5GHz 1.8dBi Connector, RP-SMA Male Connector Mount |