8030331500WOLNS
DialightDialight
Dialight
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 8030331500WOLNS
Producator / Marca: Dialight
Descrierea produsului PRESS TO TEST CAP W/O LENS
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
54 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8030331500WOLNS
Număr parc 8030331500WOLNS Producător Dialight
cantitate valabila 5970 pcs Fișa cu date
Lungimea de undă - Vârful - Voltaj -
Unghi de vedere - Tip -
Stilul de terminare - Serie 803
Evaluări - Formă de tăiere a panoului -
Dimensiunile de tăiere a panoului - Alte nume 803-0331-500W-OLNS
803-0331-500W-OLNS-ND
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Rating -
Transparența obiectivului - Stilul / dimensiunea obiectivului -
Lens Color - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Culoarea lămpii - Ingress Protection -
Caracteristici - descriere detaliata Panel Indicator
Actual -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
Producători: Dialight
Descriere: IND PRESS TO TEST CAP CLR TRANSP
In stoc: 6062 pcs
Descarca:
RFQ
Producători: Dialight
Descriere: IND PRESS TO TEST CAP BLU TRANSP
In stoc: 2933 pcs
Descarca:
RFQ
Descriere: IND PRESS TO TEST CAP RED TRANSP
Descriere: IND PRESS TO TEST CAP YLW TRANSP
Descriere: IND PRESS TO TEST CAP WHITE
Descriere: IND PRESS TO TEST CAP GRN TRANSP
80301C
80301C
Producători: Murata Power Solutions
Descriere: FIXED IND 75UH 1A 100 MOHM
Descarca: 80301C.pdf
80301
Producători: Apex Tool Group
Descriere: SET SKT STD DP SAE & MET 1/4DR 1
In stoc: 514 pcs
80302D
80302D
Producători: Apex Tool Group
Descriere: SET SKT 1/4DR ST 6PT MT 13PC
80300P
80300P
Descriere: SET SKT STD/DP 1/4DR 6PT 51PC SA
In stoc: 530 pcs
Descriere: FIXED IND 150UH 1A 140 MOHM
Descarca: 80302C.pdf
Descriere: IND PRESS TO TEST CAP YELLOW
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW