5151140125FGREY
DialightDialight
Dialight
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 5151140125FGREY
Producator / Marca: Dialight
Descrierea produsului LIGHT PIPE ACT 4MM DIA 12.5MM
Foi de date: 5151140125FGREY.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
800 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 5151140125FGREY
Număr parc 5151140125FGREY Producător Dialight
Descriere LIGHT PIPE ACT 4MM DIA 12.5MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 98729 pcs Fișa cu date 5151140125FGREY.pdf
Tip Switch Actuator Serie 515
Alte nume 515-1140-125F-GREY
515-1140-125F-GREY-ND
Tipul de montare Snap On K5V Right Angle PB Switch
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stilul Lentilei Round with Flat Top
Dimensiunea lentilei 4mm Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
descriere detaliata Light Pipe Single Gray Switch Actuator Round with Flat Top, 4mm Snap On K5V Right Angle PB Switch configurație Single
Culoare Gray
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
5151140130FGREY
5151140130FGREY
Producători: Dialight
Descriere: LIGHT PIPE ACT 4MM DIA 13MM GRAY
In stoc: 92823 pcs
Descarca: 5151140130FGREY.pdf
RFQ
5151140125F
5151140125F
Producători: Dialight
Descriere: LIGHT PIPE ACT 4MM DIA 12.5MM
In stoc: 198452 pcs
Descarca: 5151140125F.pdf
RFQ
Descriere: LIGHT PIPE ACT 4MM DIA 10MM
Descarca: 5151140100F.pdf
Descriere: LIGHT PIPE ACT 4MM DIA 22.5MM
Descarca: 5151140225FGREY.pdf
Descriere: LIGHT PIPE 3MM ELEMENT R/A
Descarca:
Descriere: LIGHT PIPE ACT 4MM DIA 12MM
Descriere: LIGHT PIPE ACT 4MM DIA 10MM GRAY
Descriere: LIGHT PIPE ACT 4MM DIA 12MM GRAY
Descriere: LIGHT PIPE ACT 4MM DIA 19.5MM
Descriere: LIGHT PIPE ACT 4MM DIA 13MM
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW