S36SE3R305NMFB
Delta ElectronicsDelta Electronics
S36SE3R305NMFB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: S36SE3R305NMFB
Producator / Marca: Delta Electronics
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 3.3V 17W
Foi de date: S36SE3R305NMFB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile S36SE3R305NMFB
Număr parc S36SE3R305NMFB Producător Delta Electronics
Descriere DC DC CONVERTER 3.3V 17W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4681 pcs Fișa cu date S36SE3R305NMFB.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 3.3V Tensiune - Izolare 2.25kV
Tensiune - Intrare (Min) 18V Tensiune - Intrare (Max) 75V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 1.10" L x 0.96" W x 0.34" H (27.9mm x 24.4mm x 8.7mm)
Serie Delphi S36SE Putere (Wați) 17W
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 6-SMD Module, 1x1 Brick
Temperatura de Operare -40°C ~ 123°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Eficienţă 86.5% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 5A 18V - 75V Input
Curent - Ieșire (Max) 5A Caracteristici de control Enable, Active Low