PML-24V150W1AA
Delta ElectronicsDelta Electronics
PML-24V150W1AA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PML-24V150W1AA
Producator / Marca: Delta Electronics
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 24V 150W
Foi de date: 1.PML-24V150W1AA.pdf2.PML-24V150W1AA.pdf3.PML-24V150W1AA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PML-24V150W1AA
Număr parc PML-24V150W1AA Producător Delta Electronics
Descriere AC/DC CONVERTER 24V 150W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 24V
Tensiune - Izolare 3kV Tensiune - intrare 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Dimensiune / Dimensiune 7.01" L x 3.82" W x 1.50" H (178.0mm x 97.0mm x 38.0mm)
Serie PML Putere (Wați) 150W
Temperatura de Operare -10°C ~ 70°C (With Derating) Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Sarcină minimă necesară - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Caracteristici Adjustable Output Eficienţă 89%
descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 6.5A 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC Input Curent - Ieșire (Max) 6.5A