PMH-24V100WCAJ
Delta ElectronicsDelta Electronics
PMH-24V100WCAJ Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PMH-24V100WCAJ
Producator / Marca: Delta Electronics
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 24V 100W
Foi de date: 1.PMH-24V100WCAJ.pdf2.PMH-24V100WCAJ.pdf3.PMH-24V100WCAJ.pdf4.PMH-24V100WCAJ.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PMH-24V100WCAJ
Număr parc PMH-24V100WCAJ Producător Delta Electronics
Descriere AC/DC CONVERTER 24V 100W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 24V
Tensiune - Izolare 4.2kV Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Dimensiune / Dimensiune 6.22" L x 3.82" W x 1.50" H (158.0mm x 97.0mm x 38.0mm)
Serie PMH Putere (Wați) 100W
Temperatura de Operare -30°C ~ 70°C (With Derating) Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Sarcină minimă necesară - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Caracteristici Adjustable Output, DC Input Capable, IP20, Universal Input Eficienţă 89%
descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 4.16A 85 ~ 264 VAC Input Curent - Ieșire (Max) 4.16A