LNE-36V185WDAA
Delta ElectronicsDelta Electronics
LNE-36V185WDAA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LNE-36V185WDAA
Producator / Marca: Delta Electronics
Descrierea produsului LED DRIVER CC/CV AC/DC 36V 5.2A
Foi de date: LNE-36V185WDAA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LNE-36V185WDAA
Număr parc LNE-36V185WDAA Producător Delta Electronics
Descriere LED DRIVER CC/CV AC/DC 36V 5.2A Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1528 pcs Fișa cu date LNE-36V185WDAA.pdf
Greutate 2.4 lbs (1.1kg) Tensiune - ieșire 18 ~ 36 V
Tensiune - Izolare 3.85kV Tensiune - Intrare (Min) 90VAC
Tensiune - Intrare (Max) 305VAC Tip Constant Current, Voltage
Topologie AC DC Converter Stilul de terminare Wire Leads
Dimensiune / Dimensiune 8.03" L x 2.68" W x 1.53" H (204.0mm x 68.0mm x 38.8mm) Serie LNE-185W
Evaluări IP67 Putere (Wați) 185W
Alte nume 1145-1178
LNE-36V185WDA
Temperatura de Operare -40°C ~ 70°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Chassis Mount
Caracteristici OCP, OTP, OVP, SCP Eficienţă 93.5%
Dimming Analog, PWM descriere detaliata 5.2A 18 ~ 36 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Curent - Ieșire (Max) 5.2A Aprobări CB, cURus