IMA-S600-48-ZYPLI
Delta ElectronicsDelta Electronics
IMA-S600-48-ZYPLI Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IMA-S600-48-ZYPLI
Producator / Marca: Delta Electronics
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 48V 600W
Foi de date: IMA-S600-48-ZYPLI.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 621 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 621 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IMA-S600-48-ZYPLI
Număr parc IMA-S600-48-ZYPLI Producător Delta Electronics
Descriere AC/DC CONVERTER 48V 600W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 621 pcs Fișa cu date IMA-S600-48-ZYPLI.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 48V
Tensiune - Izolare 4kV Tensiune - intrare 80 ~ 275 VAC
Tip Enclosed Dimensiune / Dimensiune 7.00" L x 4.00" W x 1.60" H (177.8mm x 101.6mm x 40.6mm)
Serie IMA Putere (Wați) 600W
Alte nume 1145-1205 Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Chassis Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Sarcină minimă necesară -
Eficienţă 94% descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 12.5A 80 ~ 275 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 12.5A Aprobări -