DRM-24V80W1PN
Delta ElectronicsDelta Electronics
DRM-24V80W1PN Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DRM-24V80W1PN
Producator / Marca: Delta Electronics
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 24V 80W
Foi de date: DRM-24V80W1PN.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 886 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 886 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DRM-24V80W1PN
Număr parc DRM-24V80W1PN Producător Delta Electronics
Descriere AC/DC CONVERTER 24V 80W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 886 pcs Fișa cu date DRM-24V80W1PN.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 24V
Tensiune - Izolare 4.54kV Tensiune - intrare 85 ~ 276 VAC
Tip Enclosed, Conformal Coated Dimensiune / Dimensiune 4.02" L x 1.26" W x 4.88" H (102.0mm x 32.0mm x 124.0mm)
Serie CliQ M Putere (Wați) 80W
Alte nume 1145-1216 Temperatura de Operare -25°C ~ 70°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare DIN Rail
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable Sarcină minimă necesară -
Eficienţă 91.3% descriere detaliata Enclosed, Conformal Coated AC DC Converter 1 Output 24V 3.4A 85 ~ 276 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 3.4A Aprobări CB, cCSAus, CE, cURus