DRL-24V480W1AA
Delta ElectronicsDelta Electronics
DRL-24V480W1AA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DRL-24V480W1AA
Producator / Marca: Delta Electronics
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 24V 480W
Foi de date: DRL-24V480W1AA.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 642 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 642 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DRL-24V480W1AA
Număr parc DRL-24V480W1AA Producător Delta Electronics
Descriere AC/DC CONVERTER 24V 480W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 642 pcs Fișa cu date DRL-24V480W1AA.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 24V
Tensiune - Izolare 3kV Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed, Conformal Coated Dimensiune / Dimensiune 5.03" L x 3.37" W x 4.87" H (127.7mm x 85.5mm x 123.6mm)
Serie LYTE Putere (Wați) 480W
Alte nume 1145-1242 Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare DIN Rail
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable Sarcină minimă necesară -
Eficienţă 88% descriere detaliata Enclosed, Conformal Coated AC DC Converter 1 Output 24V 20A 85 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 20A Aprobări CB, CCC, CE, cULus, cURus, TUV
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
DRL-48V120W1AS
DRL-48V120W1AS
Producători: Delta Electronics
Descriere: AC/DC CONVERTER 48V 120W
In stoc: 2390 pcs
Descarca: DRL-48V120W1AS.pdf
RFQ
DRL100-24-1
DRL100-24-1
Producători: TDK-Lambda Americas, Inc.
Descriere: AC/DC CONVERTER 24V 100W