DNM10S0A0R10NFD
Delta ElectronicsDelta Electronics
DNM10S0A0R10NFD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DNM10S0A0R10NFD
Producator / Marca: Delta Electronics
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 0.7525-5V 50W
Foi de date: DNM10S0A0R10NFD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DNM10S0A0R10NFD
Număr parc DNM10S0A0R10NFD Producător Delta Electronics
Descriere DC DC CONVERTER 0.7525-5V 50W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6825 pcs Fișa cu date DNM10S0A0R10NFD.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 0.7525 ~ 5 V Tensiune - Intrare (Min) 8.3V
Tensiune - Intrare (Max) 14V Tip Non-Isolated PoL Module
Dimensiune / Dimensiune 2.00" L x 0.37" W x 0.50" H (50.8mm x 9.5mm x 12.7mm) Serie Delphi DNM
Putere (Wați) 50W ambalare Tray
Pachet / Caz 11-SIP Module Alte nume 941-1036
Temperatura de Operare -40°C ~ 120°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Eficienţă 93% descriere detaliata Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.7525 ~ 5 V 10A 8.3V - 14V Input
Curent - Ieșire (Max) 10A Caracteristici de control Enable, Active Low