AA30T051515C
Delta ElectronicsDelta Electronics
AA30T051515C Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AA30T051515C
Producator / Marca: Delta Electronics
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 5V +/-15V 30W
Foi de date: AA30T051515C.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
96 pcs
  • Mesaj
Specificațiile AA30T051515C
Număr parc AA30T051515C Producător Delta Electronics
Descriere AC/DC CONVERTER 5V +/-15V 30W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1549 pcs Fișa cu date AA30T051515C.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -15V
Tensiune - ieșire 2 15V Tensiune - Ieșire 1 5V
Tensiune - Izolare 3kV Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Dimensiune / Dimensiune 4.41" L x 2.51" W x 1.01" H (112.0mm x 63.8mm x 25.6mm)
Serie AA30T Putere (Wați) 30W
Alte nume 941-1723 Temperatura de Operare -25°C ~ 70°C
Numărul de ieșiri 3 Tipul de montare Chassis Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Sarcină minimă necesară No
Eficienţă 76% descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 3 Output 5V 15V -15V 3A, 500mA, 500mA 85 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 3A, 500mA, 500mA Aprobări CE