20DKCS5B
Delta ElectronicsDelta Electronics
20DKCS5B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 20DKCS5B
Producator / Marca: Delta Electronics
Descrierea produsului LINE FILTER 115/250VAC 20A CHASS
Foi de date: 1.20DKCS5B.pdf2.20DKCS5B.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
60 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 20DKCS5B
Număr parc 20DKCS5B Producător Delta Electronics
Descriere LINE FILTER 115/250VAC 20A CHASS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5867 pcs Fișa cu date 1.20DKCS5B.pdf2.20DKCS5B.pdf
Tensiune nominală DC - Tensiune nominală - AC 115V, 250V
Stilul de terminare Threaded Post (8-32) Serie DK
Alte nume 1144-1101 Temperatura de Operare -25°C ~ 100°C
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Inductanţă 600µH
Frecvență - funcționare 50/60Hz Tip filtru Single Phase
Actual 20A configurație Single Stage