WVL9FJ681K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: WVL9FJ681K
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului WVL 680 10% F09
Foi de date: WVL9FJ681K.pdf
  • Mesaj
Specificațiile WVL9FJ681K
Număr parc WVL9FJ681K Producător Dale / Vishay
Descriere WVL 680 10% F09 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4914 pcs Fișa cu date WVL9FJ681K.pdf
Toleranţă ±10% Dimensiune / Dimensiune 0.300" Dia (7.62mm)
Serie WVL Q @ Freq 80 @ 790kHz
Pachet / Caz Radial, Vertical Cylinder Tipul de montare Through Hole
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Inductanţă 680µH
Înălţime 0.430" (10.92mm) descriere detaliata 680µH Adjustable Inductor 80 @ 790kHz Radial, Vertical Cylinder