WVL9FJ3R9K
Prezentarea produsului
Număr parc: WVL9FJ3R9K
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului WVL 3.9 10% F09
Foi de date: WVL9FJ3R9K.pdf
  • Mesaj
Specificațiile WVL9FJ3R9K
Număr parc WVL9FJ3R9K Producător Dale / Vishay
Descriere WVL 3.9 10% F09 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6119 pcs Fișa cu date WVL9FJ3R9K.pdf
Toleranţă ±10% Dimensiune / Dimensiune 0.300" Dia (7.62mm)
Serie WVL Q @ Freq 72 @ 7.9MHz
Pachet / Caz Radial, Vertical Cylinder Tipul de montare Through Hole
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Inductanţă 3.9µH
Înălţime 0.430" (10.92mm) descriere detaliata 3.9µH Adjustable Inductor 72 @ 7.9MHz Radial, Vertical Cylinder