WVL9FJ2R7K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: WVL9FJ2R7K
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului WVL 2.7 10% F09
Foi de date: WVL9FJ2R7K.pdf
  • Mesaj
Specificațiile WVL9FJ2R7K
Număr parc WVL9FJ2R7K Producător Dale / Vishay
Descriere WVL 2.7 10% F09 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5823 pcs Fișa cu date WVL9FJ2R7K.pdf
Toleranţă ±10% Dimensiune / Dimensiune 0.300" Dia (7.62mm)
Serie WVL Q @ Freq 88 @ 7.9MHz
Pachet / Caz Radial, Vertical Cylinder Tipul de montare Through Hole
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Inductanţă 2.7µH
Înălţime 0.430" (10.92mm) descriere detaliata 2.7µH Adjustable Inductor 88 @ 7.9MHz Radial, Vertical Cylinder
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
WVL9FJ271K
WVL9FJ271K
Producători: Dale / Vishay
Descriere: WVL 270 10% F09
In stoc: 3065 pcs
Descarca: WVL9FJ271K.pdf
RFQ
WVL9FJ330K
WVL9FJ330K
Producători: Dale / Vishay
Descriere: WVL 33 10% F09
In stoc: 2874 pcs
Descarca: WVL9FJ330K.pdf
RFQ
WVL9FJ2R7KH
WVL9FJ2R7KH
Descriere: WVL-H 2.7 10% F09