WVL9FJ120K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: WVL9FJ120K
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului WVL 12 10% F09
Foi de date: WVL9FJ120K.pdf
  • Mesaj
Specificațiile WVL9FJ120K
Număr parc WVL9FJ120K Producător Dale / Vishay
Descriere WVL 12 10% F09 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5082 pcs Fișa cu date WVL9FJ120K.pdf
Toleranţă ±10% Dimensiune / Dimensiune 0.300" Dia (7.62mm)
Serie WVL Q @ Freq 96 @ 2.5MHz
Pachet / Caz Radial, Vertical Cylinder Tipul de montare Through Hole
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Inductanţă 12µH
Înălţime 0.430" (10.92mm) descriere detaliata 12µH Adjustable Inductor 96 @ 2.5MHz Radial, Vertical Cylinder