WVL9EB1R0J
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: WVL9EB1R0J
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului WVL 1 5% EB E2
Foi de date: WVL9EB1R0J.pdf
  • Mesaj
Specificațiile WVL9EB1R0J
Număr parc WVL9EB1R0J Producător Dale / Vishay
Descriere WVL 1 5% EB E2 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4257 pcs Fișa cu date WVL9EB1R0J.pdf
Toleranţă ±5% Dimensiune / Dimensiune 0.300" Dia (7.62mm)
Serie WVL Q @ Freq 68 @ 25MHz
Pachet / Caz Radial, Vertical Cylinder Tipul de montare Through Hole
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Inductanţă 1µH
Înălţime 0.430" (10.92mm) descriere detaliata 1µH Adjustable Inductor 68 @ 25MHz Radial, Vertical Cylinder