WSR5R0200FEA
Dale / VishayDale / Vishay
WSR5R0200FEA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: WSR5R0200FEA
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 0.02 OHM 1% 5W 4527
Foi de date: WSR5R0200FEA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1500 pcs
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile WSR5R0200FEA
Număr parc WSR5R0200FEA Producător Dale / Vishay
Descriere RES 0.02 OHM 1% 5W 4527 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 80368 pcs Fișa cu date WSR5R0200FEA.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±75ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 4527 Dimensiune / Dimensiune 0.455" L x 0.275" W (11.56mm x 6.98mm)
Serie WSR Rezistenţă 20 mOhms
Putere (Wați) 5W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4527 J-Lead Alte nume WSRC-.02TR
Temperatura de Operare -65°C ~ 275°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.100" (2.54mm) Caracteristici Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Rata de eșec - descriere detaliata 20 mOhms ±1% 5W Chip Resistor 4527 J-Lead Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding Metal Element