WSLS2512R1000FHEB
Dale / VishayDale / Vishay
WSLS2512R1000FHEB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: WSLS2512R1000FHEB
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului RES 0.1 OHM 1% 1W 2512
Foi de date: 1.WSLS2512R1000FHEB.pdf2.WSLS2512R1000FHEB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile WSLS2512R1000FHEB
Număr parc WSLS2512R1000FHEB Producător Dale / Vishay
Descriere RES 0.1 OHM 1% 1W 2512 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 160194 pcs Fișa cu date 1.WSLS2512R1000FHEB.pdf2.WSLS2512R1000FHEB.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±75ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 2512 Dimensiune / Dimensiune 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
Serie WSLS Rezistenţă 100 mOhms
Putere (Wați) 1W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2512 (6432 Metric) Alte nume WSLSA-.100TR
Temperatura de Operare -65°C ~ 170°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.89mm) Caracteristici Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Rata de eșec - descriere detaliata 100 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding Metal Element